Dzień otwarty

Drodzy Kandydaci, już teraz rezerwujcie czas 20 listopada 2021 r. na udział w dniu otwartym SGH.

Z​apoznamy Was z naszymi kierunkami i zasadami rekrutacji, opowiemy o życiu studenckim, przedstawimy możliwości wyjazdów oraz ofertę podwójnych dyplomów. Zainteresujemy Was też szerokimi możliwościami rozwoju już w czasie studiów.

Wirtualny spacer po SGH

Co wyróżnia SGH?

Co wyróżnia SGH na tle innych uczelni w Polsce i dlaczego, to właśnie z nią warto związać swoje edukacyjne, a także zawodowe ścieżki rozwoju wyjaśnia w serwisie Gazeta SGH – Życie uczelni, prorektor ds. dydaktyki i studentów, prof. Krzysztof Kozłowski.

Studia w SGH z perspektywy studenta

​​Dlaczego warto dołączyć do społeczności studentów SGH – zobacz krótką prezentację naszego studenta​.

Film o różnorodności organizacji studenckich

 

Grupy rekrutacyjne na Facebooku

​Zapraszamy do naszych grup rekrutacyjnych na Facebooku – poruszamy tam najważniejsze tematy związane ze zbliżającą się rekrutacją

Studia i biznes

Spośród wielu inicjatyw podjętych przez uczelnię jedną z najważniejszych jest powstanie Klubu Partnerów SGH. To wspólny projekt polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw współpracujących z SGH na wielu płaszczyznach. 

W czasie studiów każdy ma szansę na staż czy praktykę w jednej z partnerskich firm naszej uczelni.

Dodatkowo studenci naszej SGH mogą skorzystać z programu Studiuj Praktycznie – wyjątkowej oferty przedmiotów realizowanych przez specjalistów-dydaktyków wraz ze specjalistami-praktykami.

Szukasz innych informacji?
 

Dział Rekrutacji
al. Niepodległości 162
pok. 37, parter
tel.: 22 564 77 77
e-mail: rekrutacja@sgh.waw.pl